• Wpisów: 1779
 • Średnio co: 15 godzin
 • Ostatni wpis: wczoraj, 17:39
 • Licznik odwiedzin: 104 214 / 1121 dni
 
purplelps
 
Jak tytuł wskazuje - zaczęły się u mnie ferie :D.
Wolałabym je mieć na końcu stycznia lub w ostatnim terminie (jak rok temu), ale mimo to nie narzekam.
Wiem, że zaczynają się one w poniedziałek, ale zawsze kiedy wracałam ze szkoły i już miałam feria, to dla mnie się zaczynały jak byłam już w domu.

Potrzebuje odpoczynku - ten tydzień był ciężki. Myślałam że pójdzie jak z płatka, ale myliłam się. Nie, nie ze względu na naukę (akurat źle nie było - 3 sprawdziany (z czego jeden to było "Czytanie ze zrozumieniem") i kartkówka. Ale spoko, trzymam się). Właściwie to trochę też z nauki,  i a konkretnie z matmy. Powiedzcie, czy wasz nauczyciel też wam skreśla zadanie w zeszycie tylko dlatego że nie zapisałaś/-eś działania z "X" jak każe zadanie xD?
Raczej z mojego otoczenia. Szczególnie przez pewne dziewczyny z mojej klasy. Wolę o tym nie opowiadać, poza tym że przez nie czułam się okropnie ;c.
Ale cóż - lepiej nie mieć przyjaciół, niż mieć takich fałszywych.
Z resztą - akceptuję fakt, że jestem piwniczakiem ;).

U was też zaczynają się ferie czy będziecie je mieć później? I jakie macie plany?
Ja będę Rysować, pisać opowiadanie (postaram się w trakcie tych dwóch tygodni postaram się dać przynajmniej 3-4 rozdziały), czytać książki (na mojej półce leżą 3 książki i czekają aż ktoś (czyt.ja) je przeczyta) oraz oglądać zaległe filmy i kreskówki.
A wy?
Poza tym przez ten czas będę dosyć aktywna - będę wstawiać 1-2 (3-4 jak mnie najdzie) wpisy dziennie. Wybaczcie za to, ale wiecie...2 tygodnie wolnego - idealny czas na blogowanie xD

Dobre Nightcore nie jest złe ;).

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @(Nie)znajoma: No to masz fajnie z tą znajomą :D
  A piosenkę znam ją od ciebie.
   
 •  
   
  Ja dział z zadaniami z tym "X" dopiero zaczęłam, a mam nową nauczycielkę, więc nwm jak to będzie, ale ona chyba tego nie wymaga z tego co zrozumiałam.
  U mnie sytuacja jeśli chodzi o znajomych wygląda tak, że z mojej klasy zadaję się z jedną koleżanką i jednym kolegą, a poza tym to trzymam z dziewczynami z przeciwnej klasy, a szczególnie z jedną, z którą nawijam o discordach, SyFach i Eldkach, a nikt nas nie rozumie, co jest mega :D
  Ja ferie mam jako ostatnia, więc przede mną jeszcze trochę, ale spokojnie - w przyszłym roku będę pierwsza, aczkolwiek twierdzę, że najlepiej jest mieć 2 (czy trzecim licząc warmińsko-mazurskie i podlaskie) :)
  Nwm czy tę piosenkę masz ode mnie, czy sama ją znalazłaś, ale i tak ją uwielbiam ♥
   
 •  
   
  Ja niestety zaczynam ferie pod koniec stycznia i w tym masa poprawek i sprawdzianów i wkurzania nauczycieli, by dali nam dobrą ocenę na 1 półrocze xD

  A co do przyjaciół to się z tobą zgadzam w podstawówce miałam tak zwanego "przyjaciela" i źle na tym skończyłam :/
   
 •  
   
  Moje ferie zaczynają się dopiero pod koniec stycznia. Dwa tygodnie i masa sprawdzianów...

  Też wyznaję taką zasadę. Lepiej mieć paru, fajnych znajomych niż jednego, fałszywego przyjaciela. :D