• Wpisów: 1779
  • Średnio co: 15 godzin
  • Ostatni wpis: wczoraj, 17:39
  • Licznik odwiedzin: 104 214 / 1121 dni
 
purplelps
 
Wiem, że obiecałam odcinek Kącika w majówkę, ale przez to że dopiero później ktoś skomentował - nie wyszło :/
Niestety ta seria nie będzie się pojawiała za często. To może zależeć od moich chęci. Obiecuję jednak, że Postaram się dawać przynajmniej jeden odcinek na miesiąc.

Rihanna-,,Umbrella"

Dzięki Bogu u mnie nie ma już deszczowych dni, więc parasolka nie jest potrzebna (taki tam suchar, trochę kiepski xD).
Ową piosenkę Rihanna zaśpiewała z Jay-Z, chociaż wśród osób z którymi Rihanna miała zaśpiewać była Britney Spears (zrezygnowała z powodu pracy nad swoim albumem-,,Blackout").
Owa piosenka w 2007 była nominowana do pięciu nagród. Zdobyła tylko jedną, ale najważniejszą - za najlepszy teledysk roku.
Owa piosenka zdobyła ogromny sukces i przez 10 tygodni utrzymywała się na pierwszym miejscu przebojów w Wielkiej Brytanii.

W teledysku widać na początku jak Jay-Z śpiewa przy tancerkach i zaczyna padać deszcz. Następnie można ujrzeć Rihanne, która tańczy z tytułowym parasolem w zamglonym pomieszczeniu oraz jak jest naga i cała pomalowana srebrną farbą.

Trudno uwierzyć, że "Umbrella" ma już 10 lat. Nie zmienia to faktu, że kocham te piosenkę.

Kelly Clarkson-,,Heartbeat song"

Pamiętam jak 2 lata temu Eska TV często to puszczała...Tak dawno nie widziałam tego singla w telewizji... Cóż prędzej czy później świetność czegoś musi się zakończyć.

W teledysku można ujrzeć jak osoby z problemami próbują sobie z nimi radzić, aż w końcu znajdują swoją miłość.

Przyznam, że ta piosenka zawsze kojarzyła mi się z Walentynkami. I przyznam że naprawdę są kocham. <3

Kesha-,,Blow"

Pamiętacie jak na początku kwietnia miałam fazę na te piosenkarkę? Zaczęłam ściągnąć na telefon kilka jej piosenek...I wtedy przypomniałam sobie o ,,Blow".

Teledysk jest po prostu absurdalny- są jednorożce, są bezsensowne dialogi, są światła zamiast krwi...Czysty surrealizm! xD

Cóż, osobiście uwielbiam "Blow"! Nie wiem czemu. Albo kojarzy mi się z czasami jak odkryłam te piosenkę albo po prostu mi się podoba.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.